Makaron spaghetti Lubella, 0,5 kg

Żywność » Ryż, kasze, makarony, itp.

Cena:4.68
Towar niedostępny

Dlaczego w naszym sklepie sprzedajemy spaghetti, a nie jakiś inny rodzaj klusek? Bo to właśnie spaghetti najbardziej nadaje się na zrobienie zapasów. Po prostu paczka spaghetti zajmuje najmniej miejsca ze wszystkich makaronów. Przegrywałaby z płatami do lasagne, gdyby nie były pakowane w kartoniki. :)

Jaki makaron spaghetti jest, każdy widzi, a jak nie widzi, to tu jest obok zdjęcie. Teoretycznie wytwarzany jest wyłącznie z mąki pszennej, ale w zakładzie używane są również jaja, więc nie można zakładać, że produkt jest stuprocentowo bezpieczny dla alergików.

Jeśli chodzi o cenę jednostkową, to wynosi ona 9,37 zł/kg lub 2,67 zł/1 000 kcal.

Wartości odżywcze 100 g makaronu prezentują się następująco:

  • wartość energetyczna -- 351 kcal,
  • węglowodany -- 70 g (w tym 4,2 g cukrów),
  • tłuszcze -- 1,4 g (w tym 0,4 g nasyconych kwasów tłuszczowych),
  • błonnik -- 3,0 g,
  • białko -- 13 g,
  • sól -- 0,03 g.

Termin przydatności: 07.2016 lub późniejszy.

Producent zaleca następujący sposób przygotowania:

  • zagotować 1 litr wody na 100 g makaronu,
  • dodać soli wedle uznania,
  • do wrzątku wrzucić makaron,
  • gotować od 7 (al dente) do 10 minut,
  • mieszać od czasu do czasu,
  • zjeść po odcedzeniu.

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com